banner
Çözüm Merkezi
Çözüm Merkezi

Pinkgolden çözüm merkezi.

image

Pinkgolden çözüm merkezi nedir?

Pinkgolden Çözüm Merkezi, Pinkgolden yaparken ihtiyaç duyulabilecek hizmetleri içeren bir bilgi ve başvuru platformudur. Çözüm merkezinde, alanında uzman onlarca resmi çözüm ortağı bulunmaktadır. IdeaSoft müşterileri bu platform üzerinden çözüm ortaklarımız hakkında detaylı bilgiye erişebilir, hiç vakit kaybetmeden doğrudan iletişim kurabilir.

image

Pinkgolden
çözüm merkezi nasıl çalışır?

IdeaSoft müşterileri, Pinkgolden Çözüm Merkezi aracılığı ile hizmet almak istedikleri çözüm ortaklarımız hakkında detaylı bilgiye erişebilir. Müşteriler, çalışmak istedikleri firmalara başvuru yaptıkları zaman IdeaSoft müşteri kimlikleri çözüm ortağına iletilir. Başvuru yapılan çözüm ortağı IdeaSoft müşterisi ile hizmet kapsamı hakkında konuşmak için iletişime geçer.

image

Pinkgolden
çözüm merkezinin faydaları nelerdir?

IdeaSoft müşterileri, Pinkgolden Çözüm Merkezi sayesinde ihtiyaç duydukları hizmeti almak için tüm firmalar ile tek tek görüşmek zorunda kalmaz. Alanında uzman, güvenilir partner firmalar hakkında detaylı bilgiye erişip, hizmet almak için hızlıca başvuru yapabilirler. Çözüm ortaklarının IdeaSoft müşterilerine özel sunduğu indirimli fiyatlardan faydalanırlar.